Opiekunka do Niemiec, 91466 Gerhardshofen, 1450€, od 24.05.2021

Data dodania: 09 kwiecień 2021Ogłoszenie: 59250
Opiekunka do Niemiec, 91466 Gerhardshofen, 1450€, od 24.05.2021
  • Opiekunka do Niemiec, 91466 Gerhardshofen, 1450€, od 24.05.2021 - zdjęcia

Opis stanowiska:
Podopieczna, 86lat, 58kg, 165cm
Dolegliwości:
- początki demencji
- smutna, miewa lekkie stany depresyjne, cierpi na samotność
- zawroty głowy
- mobilna, wspiera się rolatorem

Pani głównie cierpi na samotność, jest smutna, traci apetyt, ostatnio wcale nie chciała jeść, osłabła. Straciła sens, aby codziennie wstać z łóżka, nie chce całymi dniami wypatrywać w oknie. Seniorka jest smutna, ponieważ nie ma z kim spędzać czasu, nie ma towarzyszki do rozmów i spacerów. Całe dnie spędza sama w domu przed telewizorem. Potrzebujemy tutaj dobrej towarzyszki z sercem, rozmownej, lubiącej spacery, pieczenie ciasta i gotowanie. Pani chciałaby czuć się potrzebna, dlatego ważne jest, aby opiekunka dała jej do wykonania drobne czynności: obieranie ziemniaków, składanie prania.
Ostatnio seniorka przewróciła się, upadła i rozbiła głowę. Była 3 dni w szpitalu, wszystko skończyło się dobrze. Jednak syn martwi się o mamę, chciałby aby miała towarzyszkę i czuła się bezpiecznie, w razie gdy coś by się wydarzyło. Seniorka lubi towarzystwo, sama obecnie nie ma motywacji aby gotować lub jeść sama przy stole. Potrzebuje kogoś, kto wprowadzi "życie" do domu, kto jej ugotuje, zje z nią, z kim wypije herbatę.
Seniorka jest obecnie słaba, bo nie chciała jeść. Wolno się porusza, należy pomóc jej wstać i trochę ją "podkarmić" aby szybko wróciły jej siły. Na czas kiedy jest osłabiona może też korzystać z wózka. Seniorka jest bardzo czysta, chce korzystać z toalety ale wie, że musi mieć też wkładki dla higieny. Może się zdarzyć, że seniorka wstanie 1-2 razy do toalety. Korzysta z krzesła-toalety, należy pani pomóc aby nie upadła.
To bardzo spokojna, sympatyczna, cicha seniorka. Z zawodu jest krawcową, pięknie szyła. Jej obecne hobby to oglądanie seriali oraz starych zdjęć. Szukamy tutaj dobrej, lubiącej rozmowy opiekunki.
Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym z ogrodem w mniejszej miejscowości na Bawarii. Sklepy są oddalone 5 min drogi na pieszo od domu. Internet zostanie podłączony w całym domu 16.04. Syn mieszka w tej samej miejscowości w domu oddalonym 500 m od seniorki.

Wymagania:
- j. komunikatywny
- umiejętność gotowania
Oferujemy:
- oddzielny pokój
- internet
- rower
- zakup biletów

Kontakt: 881 777 177

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 881... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 55 )

Cena 6400zł
Kategoria: Praca
Typ oferty: Praca za granicą
Wymiar: Inny
Lokalizacja: Rzeszów
Wyświetleń: 64

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
ogłoszenia drobne Warszawa
© 2012 Rzeszówlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.