Zatrudnimy operatora maszyn CNC

Data dodania: 12 wrzesień 2017Ogłoszenie: 8222
  • Zatrudnimy operatora maszyn CNC - zdjęcia

Miejsce pracy: Rzeszów
Opis stanowiska:
• Znajomość przebiegu procesu obróbki - skrawania,
• Znajomość rysunku technicznego,
• Dobieranie i ustawianie narzędzi skrawających oraz parametrów obróbki, uruchamianie, obsługiwanie oraz nadzorowanie pracy obrabiarek sterowanych numerycznie.
• Mocowanie narzędzi, przyrządów i uchwytów na obrabiarkach sterowanych numerycznie – wprowadzanie danych do sterownika.
• Dbałość o prawidłową realizację procesu obróbki (zgodnie z dokumentacją techniczną).
• Przeprowadzanie operacji kontroli międzyoperacyjnej oraz kontroli ostatecznej wyrobu – ponoszenie odpowiedzialności za jakość wykonanej pracy.
• Czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn.
• Preferowany wiek powyżej 30 lat
Oczekiwania:
• Doświadczenie zawodowe,
• Dobra organizacja pracy,
• Samodzielność w podejmowaniu decyzji,
• Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i higienę na stanowisku pracy,
• Zaangażowanie
• Umiejętność współpracy z innymi pracownikami
• Kreatywność.
Oferujemy:
• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w oparciu o nowoczesne technologie,
• Stabilne warunki zatrudnienia,
• Praca w systemie zmianowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: bachorz.m@okjob.com.pl lub przez stronę www.okjob.com.pl

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż