Zatrudnię Specjalistę ds. Zaopatrzenia

Data dodania: 01 grudzień 2016Ogłoszenie: 3695

Firma POLSAL Brzozów z oddziałem w Wolborzu „FADREW” zatrudni :

SPECJALISTĘ DS.ZAOPATRZENIA.

Wymagania:
wykształcenie wyższe, doświadczenie w produkcji drzewnej, znajomość podstawowych zasad ekonomii, marketingu i zarządzania, mile widziana znajomość języka angielskiego i rosyjskiego, biegła obsługa pakietu MS Office , komunikatywność, systematyczność, dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji celów, kreatywność, umiejętność myślenia strategicznego
Obowiązki:
nadzór nad zaopatrzeniem materiałowym, uczestniczenie we wprowadzaniu nowych produktów, zapewnienie dokumentacji procesu i realizowanych zamówień
Lokalizacja:
- woj. Łódzkie WOLBÓRZ

Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, szkolenia,możliwość rozwoju

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać wyłącznie na adres mailowy:
marta@polsal.com.pl z nazwą stanowiska w tytule.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29. 08. 97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 134... Pokaż