Telemarketer

Data dodania: 05 styczeń 2018Ogłoszenie: 10043

Kodex sp.z.o.o.-Jesteśmy polską firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, działajacą w branży medycznej.

Zatrudnimy na stanowisko:
TELEMARKETERKA/TELEMARKETER

Miejsce pracy:Rzeszów

ZACHĘCAMY DO APLIKOWANIA OSOBY Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI !!! ORAZ STUDENTÓW DZIENNYCH !!!

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za nawiązywanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy.
Główne zadania na stanowisku:

kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami
umawianie spotkań handlowych
udział w przygotowywaniu prezentacji handlowych
Oferujemy:
pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00, wolne weekendy
rodzinną atmosferę, pozbawioną korporacyjnego „ładu”
niezbędne narzędzia pracy

Wymagania stawiane Kandydatom:

znajomość obsługi komputera (pakiet OFFICE)
dobra organizacja pracy
łatwość w nawiązywaniu kontaktu
samodzielność i skuteczność w działaniu
Cv prosimy wysyłać na adres e-mail:
kodex.spzoo@o2.pl

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż