OSTRZEGAM PRZED STUDIAMI W RZESZOWSKIEJ SZKOLE WYŻSZEJ

Data dodania: 20 marzec 2017Ogłoszenie: 5124
OSTRZEGAM PRZED STUDIAMI W RZESZOWSKIEJ SZKOLE WYŻSZEJ
  • OSTRZEGAM PRZED STUDIAMI W RZESZOWSKIEJ SZKOLE WYŻSZEJ - zdjęcia

OSTRZEGAM PRZED STUDIAMI W WSPiA RZESZOWSKA SZKOŁA WYŻSZA W RZESZOWIE. TA SZKÓŁKA TO JEDNA Z TYCH tzw. WYŻSZYCH SZKÓŁ GOTOWANIA NA GAZIE ZIEMNYM. JEDNA WIELKA PORAŻKA. WYCIĄGAJĄ OD LUDZI PIENIĄDZE MAMIĄC W SWOICH REKLAMACH OBIETNICĄ ZDOBYCIA NIEMAL KAŻDEJ PRACY PO JEJ SKOŃCZENIU A POTEM OKAZUJE SIĘ, ŻE ICH DYPLOM JEST NIC NIE WART NA RYNKU PRACY A PRACODAWCY ŚMIEJĄ SIĘ JAK GO ZOBACZĄ. TAKŻE PRZY REKRUTACJI DO WSZYSTKICH SŁUŻB MUNDUROWYCH NIE MA ON ŻADNEGO ZNACZENIA CZY CHOĆBY NIE JEST NAWET MAŁYM BONUSEM BO WSZĘDZIE WYSTARCZY ŚREDNIE WYKSZTAŁCENIE I KAŻDA SŁUŻBA MA SWÓJ PROCES REKRUTACJI, KTÓRY KAŻDY MUSI PRZEJŚĆ OD POCZĄTKU NIEZALEŻNIE, CZY UKOŃCZYŁ TĄ SZKOŁĘ NA KIERUNKU BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE CZY np. TYLKO SZKOŁĘ GASTRONOMICZNĄ ALBO LICEUM PLASTYCZNE. WSZYSCY MAJĄ TAKIE SAME SZANSE I STARTUJĄ Z TEGO SAMEGO POZIOMU.

CI "WYBITNI PROFESOROWIE" Z ICH KADRY KTÓRYMI SIĘ TAK CHWALĄ NAWET NIE SĄ ŁASKAWI POJAWIĆ SIĘ NA ZAJĘCIACH , WYKŁADACH CZY SEMINARIACH BO JAK WIADOMO PRACUJĄ NA KILKU UCZELNIACH ORAZ CZĘSTO W CENTRALNYCH URZĘDACH W WARSZAWIE WIĘC SIĘ NIE ROZDWOJĄ PRZECIEŻ. NAWET CZĘSTO NIE POJAWIAJĄ SIĘ NA EGZAMINACH TYLKO ZASTĘPUJĄ ICH ASYSTENCI A ONI POTEM TYLKO SKŁADAJĄ PODPIS PRZY OCENIE W INDEKSIE. ALE LUDZI CAŁY CZAS MAMI SIĘ I PRZYCIĄGA NA STUDIA TYMI "WYBITNYMI WYKSZTAŁCIUCHAMI" KTÓRYCH NIE MA ŻADNA INNA UCZELNIA W REGIONIE. W ZWIĄZKU Z TYM JAK JUŻ KTOŚ STUDIUJE TAM TO ODRADZAM BRAĆ JAKO PROMOTORA PRACY DYPLOMOWEJ KTÓRĄŚ Z TYCH "GWIAZD POLSKIEJ NAUKI" BO POTEM NAWET GO NIE ZOBACZYSZ NA SEMINARIUM DYPLOMOWYM ( NAJWYŻEJ NA PIERWSZYM JAK TRZEBA WYBRAĆ TEMAT PRACY ) I NA ŻADNĄ POMOC PRZY PISANIU PRACY Z JEGO STRONY NIE MASZ CO LICZYĆ CHOĆ JEST DO TEGO ZOBOWIĄZANY I BIERZE ZA TO PIENIĄDZE. LEPIEJ JUŻ WZIĄĆ JAKIEGOŚ MIEJSCOWEGO DOKTORA KTÓRY BĘDZIE SIĘ PRZYNAJMNIEJ POJAWIAŁ NA SEMINARIACH.

PRZYJMUJĄ NA KAŻDY ROK PO 400 , 500 OSÓB ( OCZYWIŚCIE BY JAK NAJWIĘCEJ ZAROBIĆ NA FRAJERACH ) A NIE MAJĄ TAKIEJ WIELKIEJ SALI BY WSZYSTKICH SWOBODNIE POMIEŚCIĆ WIĘC LUDZIE GNIOTĄ SIĘ , SIEDZĄ JEDEN NA DRUGIM LUB NA PODŁODZE NA TYCH WYKŁADACH. MAŁO TEGO. LICZBA STUDENTÓW NIE POZWALA NAWET POMIEŚCIĆ ICH WSZYSTKICH WE WSZYSTKICH ICH BUDYNKACH NA ul. CEGIELNIANEJ WIĘC WYNAJMUJĄ NA CZAS WYKŁADÓW CZY ĆWICZEŃ LOKALE W RÓŻNYCH SZKOŁACH CZY URZĘDACH PO CAŁYM RZESZOWIE I TAM SIĘ TRZEBA SZLAJAĆ I SZUKAĆ TYCH ZAKAMUFLOWANYCH MIEJSC ( NIEMAL JAK NA TAJNYCH KOMPLETACH ZA OKUPACJI ).

W DZIEKANATACH OCZYWIŚCIE NIC NIE ZAŁATWISZ. TE BABY JAK ZAWSZE NIC NIE WIEDZĄ, NIE ZNAJĄ SIĘ, NIE ORIENTUJĄ SIĘ, ZAROBIONE SĄ. A PRZY TYM OCZYWIŚCIE AROGANCKIE, OPRYSKLIWE I BEZCZELNE. ALE JAK TYLKO TROCHĘ MASZ ZALEGŁOŚCI W OPŁATACH NA PARĘ ZŁOTYCH TO ZARAZ CI PRZYPOMNĄ O TYM I NIE ZAŁATWISZ SOBIE NIC. NAWET CZĘSTO JAK ZŁOŻYSZ TAM INDEKS DO WPISU OCENY Z JAKIEGOŚ PRZEDMIOTU, TO POTEM SIĘ OKAZUJE, ŻE KTOŚ PRZEOCZYŁ I WPISU NIE MASZ WIĘC TRZEBA GANIAĆ ZA TYM PROFESORKIEM I PROSIĆ O WPIS.

A WSZYSTKIE TE JAKIEŚ OFERTY DLA STUDENTÓW KTÓRYMI SIĘ TAK CHWALĄ NA STRONIE INTERNETOWEJ TO JEDEN WIELKI PIC I ŚCIEMA BO POTEM JAK SIĘ CZŁOWIEK ZACZYNA O COŚ STARAĆ TO SIĘ OKAZUJE, ŻE SĄ JAKIEŚ WARUNKI WSTĘPNE KTÓRYM SPROSTAĆ NIE SPOSÓB ALE O TYM JUŻ NIE NAPISZĄ NA STRONIE.

TEN ICH NOWATORSKI PROGRAM PRAKTYK ( RAZ W TYGODNIU ) TO TEŻ NIEWYPAŁ BO PO PROSTU STUDENCI W TYCH URZĘDACH , SĄDACH itp. SĄ TRAKTOWANI JAK TANIA SIŁA ROBOCZA ( A WŁAŚCIWIE DARMOWA ) i BIALI MURZYNI DO ROBOTY. NIC SIĘ TAM NIE NAUCZYSZ ( BO NIKT TAM NIE MA CZASU ANI OCHOTY NIKOGO UCZYĆ ) TYLKO BĘDZIESZ CHŁOPCEM LUB DZIEWCZYNKĄ NA POSYŁKI NA ZASADZIE PRZYNIEŚ, ZANIEŚ, POZAMIATAJ. A JAK SIĘ KTOŚ BĘDZIE STAWIAŁ TO NIE DOSTANIE ZALICZENIA ( BO ZALEŻY TO OD WIDZI MI SIĘ JAKIEGOŚ URZĘDASA KTÓRY NIE MA W TYM ŻADNEGO PRZECIEŻ INTERESU - DA CZY NIE DA NIKT GO NIE ZWOLNI ZA TO PRZECIEŻ ). I CO IM ZROBISZ ?

A NA KONIEC PRZYPOMINAM, ŻE TA SZKÓŁKA A WŁAŚCIWIE KILKU JEJ BYŁYCH WYKŁADOWCÓW JEST UMOCZONYCH W AFERĘ PODKARPACKĄ I MA JUŻ POSTAWIONE POWAŻNE ZARZUTY KARNE. ZRESZTĄ WPISZCIE SOBIE W WYSZUKIWARKĘ GOOGLE - afera podkarpacka i nazwę szkoły ( tylko starą Wyższa Szkoła Prawa i Administracji ) TO WAM WSZYSTKO WYSKOCZY O TYM. TRZY LATA TEMU WESZŁO TAM NAWET CENTRALNE BIURO ANTYKORUPCYJNE W TEJ SPRAWIE. TRZEPALI NAWET NIEKTÓRYCH STUDENTÓW I MIELI ONI KŁOPOTY TYLKO ZA TO, ŻE MIELI PECHA BYĆ UCZNIAMI CZY SEMINARZYSTAMI TYCH PODEJRZANYCH. PEWNIE DLATEGO TA SZKÓŁKA BY SIĘ ODCIĄĆ OD TEGO I ZATRZEĆ ŚLADY ZMIENIŁA ROK TEMU NAZWĘ NA RZESZOWSKA SZKOŁA WYŻSZA. ALE NIKT ROZSĄDNY SIĘ NIE NABIERZE.

KAŻDY ZROBI JAK BĘDZIE CHCIAŁ. PÓJDZIE TAM, NIE PÓJDZIE. TYLKO PROSZĘ PAMIĘTAĆ, ŻE KOSZTY PRZEKONANIA SIĘ O TYM CO TU NAPISAŁEM MOGĄ PÓJŚĆ W TYSIĄCE ZŁOTYCH, KTÓRYCH JUŻ SIĘ NIE ODZYSKA.

RZESZOWSKA SZKOŁA WYŻSZA ALBO ZDROWIE - WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1 )

Cena za darmo
Kategoria: Nauka
Typ oferty: Szkolenia
Lokalizacja: Rzeszów
Wyświetleń: 560

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
ogłoszenia drobne Warszawa
© 2012 Rzeszówlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.